Kombe VW T2

Shitet nga: edmond selmani 25 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi fave 2 ne gjendje te rregullt nuk hargjon shum karburanti o naft dizell 1 .9 esht ashtu siq po shihet kontakto ne nr.044273958 jeta re topliqn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim