Kombe VW T2

Shitet nga: besim 21 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin vw 2 ne gjendje shume te mir i qlajmrun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim