Kombe VW dizel

Shitet nga: emiri 10 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi dizel i servisum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim