Kombi Fiat Ducato(15q) 2.3 JTD diesel 2006 prej CH

Shitet nga: kushtrim 27 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi Fiat Ducato(15q) 2.3 JTD diesel 2006 prej CH ne gjendje super te rregullt nga Swicra pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim