Kombi shum i mir

Shitet nga: Faton 16 Nën 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin shum te mir. Me 10 muj regjistrim. Kombi esht ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim