Kombi t4

Shitet nga: Irfan 03 Jan 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi w T4 disel 1.9 furgon regjistrim deri me 26.5.2016 viti 1991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim