Kombi t5 1.9 tdi

Shitet nga: Kushtrimi 06 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi t5 1.9 tdi 2006 shum i rujtenk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim