Luge korpen

Shitet nga: dursun reqica 03 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes lugen per kanal 50cm te gjan e pershtatshme per libher atlas shaf etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim