Kamion MAN 19-33

Shitet nga: Agimi 16 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 19-33
Kamioni ështe ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim