Mercedes 3238 kater aks

Shitet nga: nexhi 03 Mar 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni mercedes kater aks ne gjendje te rregull shitet urgjent .i regjistruar deri 10.05 2017 me goma te rejate gjitha per momentin asht duke punu ne autostrad dhe i ka te gjitha inspektimet te kryara dhe ipet me vend pune. niherit baj ndrrim me shleper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim