Mercedes Benz -Axor

Shitet nga: Adnon Dedushi 14 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
18-40, viti 2003 , i ruajtur mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim