MERCEDES VITO NDRRIM ME GOLF 3 EDHE 4 EDHE ME LOP

Shitet nga: Toni 18 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Mercedes vito.regjistrim 1vit.me klim ne gjendje shum te mir 2001 viti per ma hollssisht thirr ntel viber+38649 649868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim