Mercedes Vito 110d

Shitet nga: Xxxx 01 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 799 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
mercedes vito dizell
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim