Mercedes Vto

Shitet nga: Tahir 26 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
mercedes vito
dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim