Mercedes vito 2.2 dizel

Shitet nga: toni 04 Maj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 200 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Mercedesi asht ne gjendje shum te mir tip top regjistrim 1vit me klim viti 2001 boj ndrrim me golf 3 4 5 edhe me lop edhe me viqa viber +38649649868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim