Mercedes Kombi

Shitet nga: Agon 30 Jan 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kombin Viti 2011 gjendje trregullt i ardhur pej Suedi
Boj ndrrim me Kombi/Kamion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim