Mercedes Sprinter 313 cdi kuqe -05

Shitet nga: azem 18 Sht 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 850 EUR   6 800 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedec Kombi maxi mundesi ndrrimi me Golf 5

Viber +38649214463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim