Mercedes Vito

Shitet nga: Veton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 777 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Vito gjendje shumm tmir 6 muj denim ndrim i mundesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim