Ram per Traktor,U SHITTT

Shitet nga: Shaip 06 Gsh 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhimi I radhes.
Punojm edhe me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim