Rimorkio ne gjendje te rregulle

Shitet nga: hesat 01 Sht 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorki eshte ne gjendje te mir eshte edhe per traktor edhe per vetur 044856724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim