Rimorkio

Shitet nga: Adnon Dedushi 14 Sht 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
3Ax , viti 1996 e ruajtur mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim