Rregullimi i oborreve me kubza te betonit.

Shitet nga: Kryeziu 26 Maj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bojm prodhimin dhe montimin e kubzave te betonit si dhe ansorve. Kryeziu 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim