Rregullimi i oborrve me kubza te betonit KRYEZIU 2

Shitet nga: Kryeziu 20 Gsh 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fabrika e kubzave te betonit KRYEZIU 2
Bojm prodhimin dhe montimin e kubzave te betonit si dhe skajoret(ansoret) "KRYEZIU" 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim