Scania 112

Shitet nga: Ejup 23 Qer 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 112
Shes kamionin ne gjendje shum te mir teknike dhe optike shum i ruajtur viti i prodhimit 1988 pres pleres serioz per me shum info contakto ne 045606082 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim