Shes Kombin Renault 1 vit RKS

Shitet nga: Azem 15 Nën 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi asht ne gjendje te mir teknike dhe optike.
Punon ne plin dhe benzin.
Regjistrim gat 1 vit.
Per me shum 045273951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim