Shes kombin Mercedes

Shitet nga: Halil 29 Dhj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin mercedes per me shum info na kontaktoni ne nr 044287148 pres bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim