Shitet Bageri Yanmar b3 viti 1997

Shitet nga: Jeton 10 Jan 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri ne gjendje shum te mire pesha 3 tone viti i prodhimit 1997
Adresa : Lipjan - Babush i Muhaxherve
Mob 044-443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim