Shitet Scania 360

Shitet nga: Beqir 01 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamion Scania 360 ne gjendje te rregullt shum te mir . Viber +37744673129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim