Shitet Valaki Benford TV 120

Shitet nga: Jeton 06 Jan 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet valaki Benford TV 120 ne gjendje shum te mire pune i ardhur nga Zvicrra pesha 3 Ton
Adresa Lipjan - Babush i Muhagjerve
Mob; 044-443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim