Shitet prekolica per kerr

Shitet nga: Arsim 16 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes prekolic per kerr

Kuken e ka fabrikisht

Pres blers serioz

Punojm edhe prekolica sipas porosis

Qmimi i fundit 250€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim