U shitt

Shitet nga: Behar 10 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi 2.4 dizell viti 1992 i qlajmrun nuk ka nevoj as ni investim ne gjendje trregullt .. Ju mir presim
Ndrrim i mundshem me matrijal suvatimit mallter lepak fasad strpol
Tel+viber +377 45 343-824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim