VW Volkswagen T4

Shitet nga: Ekrem 20 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi eshte i ruajtur shum mire i vozitur vetem ne nje dore per me shum se 5 vite dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike
Kombi shitet nuk nderrohet me asgje
Regjistrim deri ne qershor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim