Valak BOMG BW 100

Shitet nga: Jetoni 27 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet valaki BOMAG BW 100 ne gjendje shum te mire pune .
Adresa : Lipjan - Babush i Muhaxherve
Mob 044-443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim