bojm prodhimin dhe montimin e kubzavete te betonit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kryeziu 06 Dhj 06:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bojm prodhimin e kubzave te betonit dhe montimin ekubzave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim