gurthys

Shitet nga: dursun reqica 16 Sht 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes gurthysin prothim italjan rrotacion me qekiqa viti i prodhimit 1992 dizell kapaciteti 60 kubik ne or 0.30 mund te prodhohen tri lloj te zhavorit 150 .060.030 gurthysi mund te montohet mrena dites rryma nuk i duhet te ghitha funksionet i kryn pa rrym me kto pjes rezerv tri par qekiqa te ri ashtu dhe tri par sita te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim