liebherr.902

Shitet nga: Ardian 13 Jan 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes.bagerin.e.markes.liebher.902.ne.gjendje.te.shkelqyer.per.me.shum.info.kontakt.viber.+37744995652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim