lugen korpen

Shitet nga: dursun reqica 05 Jan 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes lugen korpen 50cm te gjan per kanal e pershtatshme per libher atllas shaf etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim