mercedes 814 viti 87

Shitet nga: sabri 02 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni mercedes 814 viti 87 eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim