mercedes sprinter

Shitet nga: ali 09 Dhj 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi ne gjendje te mir ndrrim i munshum 044-516-854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim