ngarkus

Shitet nga: dursun reqica 16 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ngarkusin pajlader ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim