paletar

Shitet nga: agim 13 Qer 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiten 3 paletar me rrym
te ardhur nga franca ne gjendje te mir
wiber 0033674173069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim