ram

Shitet nga: lauranti 31 Dhj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
rami esht ne gjendje te mir goma 16 she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim