rimorkio gjermane

Shitet nga: besim 16 Shk 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion e sa po ardhur nga gjermania
viti prodhimit 2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim