shes kamioneten iveco ne gjendje super te mir

Shitet nga: kastriot 16 Dhj 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni asht ne.gjendje te mir osht 2.5 dizell
Denim ka 4 muj baj ndrrim me kombi fiat
Dhe me qka me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim