vw t4 2.5 tdi

Shitet nga: Ridvan 29 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
vw t4 2001 2.5 TDI (I) e kaltert 65kw e posa ardhur nga suedia i pari regjistrim ne ks me sanik gomat e reja te veres
cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim