zinxhir

Shitet nga: xh s 12 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes zinxhir per bager 3.5 ton jan te ardhur nga gjermania per ma shum info 049378980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim