Betonjerk

Shitet nga: ismet 12 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina ndërtimi
Shesim Impiant Betoni Marka Cifa
viti i prodhimit 2000
e gjitha automatike,
4 vaska per magazinim inertesh,
2 sillosa per magazinim ciment,
kabina automatike,
prodhimi 100m3/h.
Ne gjendje te mir pune dhe funksionale
Qmimi me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim