Makin per prodhimin e bllokave nga betoni

Shitet nga: fadil 25 Jan 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Makina ndërtimi
makina e prodhimit te bllokave te betonit esht makin mobile dhe esht mark gjermane zenith i ka 15 kallap te llojit te ndryshum p.sh oxhak fi 350, oxhak fi 250, blloka per muratim madhsia 25x20x40 bllokat jan me fallta d.m.th nuk ka nevoj per fuga gjat muratimit. blloka per muratim10x20x50 blloka per muratim 07x20x50 qe perdoren edhe per nbrojtje fizike te izolimeve neeper podrume si dhe i ka disa lloje te tjera te oxhakve dhe shuntelementeve me vrima cilindrike po edhe me kende. makina esht e ardhun nga austria dhe esht ne gjendje te mir e ka edhe bunkerin e vet dhe per nje leshim te bllokave i prodhon 10 blloka penjeher 25x20x40. makina shitet spse nuk kam mundesi te menaxhoj me ket prodhim dhe vend per te operuar. e kam edhe mikserin per prodhimin e betonit per ket prodhim ky mikser ka qmimin e vet nese keni interesim ky mikser ngarkon vet zallin dhe kushton 4.500.00 euro mundsia e shitjes esht edhe me ndonje kompenzim te mundshum nese na hyn ne pun. ju mirpresum. thirrjet mund ti beni prej ores 10 deri 20 ju mirpresim
tel. 044297110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim