Motorr menjaq retarder komplet shes dhe veq moto..

Shitet nga: skend 05 Mar 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina ndërtimi
Shes motorr menjaq retarder komplet 280 kv fuqi shum i shpejt shes veq motorrin pres blersin serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim