Scani 113hd

Shitet nga: nexhi 11 Shk 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Makina udhëtimi
shittet s32 cani-a 113hd viti prodhimit 88 ngjendje te rregullt scani posedon klim abs retarder tv dvd mp3 regjistruar 1 vit osht gjendje te rregullt teknike dhe optike gomat i ka tgjitha treja per informata shtes kontaktoni ne tel 0442858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim